Aktualności z przedszkola

    

Policja w Przedszkolu


   

Cóż za dzień!

Jeszcze dobrze nie sprzątnęliśmy ze stołów po śniadaniu , a tu już zajechała do nas Policja . Niektórzy czym prędzej zaczęli przepraszać panie wychowawczynie za nie całkiem miłe zachowanie. Inni przepraszali kolegów ,że podobno zabrali im jakąś zabawkę.

Kiedy panowie Policjanci weszli do przedszkola ,zapanowała całkowita cisza. Można by rzec. dzieci nie ma ,choć naprawdę było ich więcej niż każdego innego dnia. Gościliśmy bowiem dzieci z Punktu Przedszkolnego “Akademia Przedszkolaka”.

Panowie Policjanci zajechali do nas jednym radiowozem i dwoma motocyklami. Mąż naszej Pani wychowawczyni właśnie jeździ takim motorem . Podczas spotkania była mowa o światłach na drodze i ich kolorach -kiedy iść, a kiedy stać . Była nauka numerów najwazniejszych telefonów ,oprócz tych do taty i mamy .

Na pamiątkę dostaliśmy prawdziwego policyjnego lizaka , którego teraz zawsze zabieramy ze sobą na spacery i używamy go przy przechodzeniu przez ulicę .Ale z tym lizakiem jest frajda! Później, kiedy Panowie już wszystko nam objaśnili, mogliśmy oglądać, dotykać, wsiadać i przymierzać co tylko było. Widać wszystko na zdjęciach. Możecie nam zazdrościć.

     

Copyright ©  Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER

STRONA GŁÓWNA  |  do góry  |