Aktualności z przedszkola

    

3 Maja w Przedszkolu


   

Święto majowe jest szczególną okazją do budzenia patriotyzmu . Nauczyciele wraz z dziećmi i rodzicami przygotowali z tej okazji specjalny program . Dzieci występowały w przedstawieniu, śpiewały hymn narodowy i inne piosenki patriotyczne . W ten szczególny Dzień po raz pierwszy , na wcześniej przygotowany maszt , wciągnęliśmy biało- czerwoną flagę . Teraz powiewa Ona nad naszym przedszkolem. Jesteśmy z tego dumni.

Udział w występie i przygotowaniach wzięły także dzieci i Panie z Punktu Przedszkonego “Akademia Przedszkolaka”. Było nam miło gościć ich w naszym przedszkolu. 

Po części artystycznej można było najeść się do syta wojskową grochówką -wszyscy mówili ,że wspaniałą - przygotowaną przez “Centrum” Pana Jacka Zasady.

W dalszej kolejności nie lada atrakcją był przyjazd transportera opancerzonego SKOT i samochodu wojskowego Honker wyposazonych w najprawdziwsze karabiny i inny sprzęt wojskowy. Możliwość oglądania ,dotykania ,wsiadania i przymierzania się do pojazdów , hełmów kewlarowych, karabinów ,hełmofonów itd dawała wszystkim dzieciom i rodzicom ogrom przyjemności. Dziękujemy zaprzyjaźnionemu Muzeum Broni I Militariów z Witoszowa .

To był ładny świąteczny dzień.

 

     

Copyright ©  Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER

STRONA GŁÓWNA  |  do góry  |